Bezpečnostní manažer pro region Morava

  g+   sdílet

Pro našeho klienta, bezpečnostní agenturu, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Požadavky:

  • VŠ vzdělání nebo SŠ – absolvent bezpečnostního managementu (nebo podobného směru) podmínkou
  • krátkodobá praxe v bezpečnostním oboru nebo u armádní policie podmínkou
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office a jiných firemních aplikací)
  • velmi dobré komunikační, vyjednávací a organizační dovednosti
  • předpoklady pro řízení kolektivu
  • projektové a analytické dovednosti
  • obchodní a prezentační dispozice
  • zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita
  • odolnost vůči stresu, dokázat řešit konfliktní situace, vyrovnanost, otevřenost
  • trestní bezúhonnost
  • bydliště poblíž Olomouce podmínkou (možnost přistěhování)

Náplň práce:

  • odpovědnost za realizaci přidělených zakázek
  • komunikace a rozvíjení obchodních vztahů s potencionálními partnery
  • administrativní podpora přidělených zakázek, evidence příslušné dokumentace
  • vedení týmu pracovníků a motivace pracovníků k požadovaným výsledkům

Nabízíme:

  • kariérní růst
  • 2xtýdně práce v Ostravě a po celé ČR, kancelář v Olomouci

Pokud Vás naše nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem na níže uvedené kontakty: mb@personalconnect.cz nebo na níže uvedené kontakty.

Poskytnutím svých osobních údajů v zaslaných materiálech, dáváte souhlas s jejich zpracováním a uchováním v databázi společnosti Personal Connect s.r.o., Pod Hybšmankou 5a, Praha 5, za účelem zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb, a to až do odvolání písemnou formou. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.

V případě, že nebudete naší společností do 3 týdnů osloven/na po zaslání vašeho životopisu, budou Vámi zaslané materiály zařazeny do interní databáze s tím, že bychom Vás oslovili s příchodem jiné adekvátní nabídky.

Mgr. Markéta Brabcová

Personal Connect s.r.o.,

Pod Hybšmankou 5a

150 00 Praha 5

mobil +420 603 731 531

brabcovam@personalconnect.cz

www.personalconnect.cz

  g+   sdílet