Profil firmy

ČESKÁ OCHRANNÁ SLUŽBA, a.s.

Služby poskytované ČOS – Ostrava – Praha – Prostějov – Kopřivnice – Bohumín

Naše portfolio služeb vychází z činnosti ostrahy a ochrany majetku a osob. Za více než 10 let své existence jsme připojili další služby, které z této základní činnosti logicky vycházejí:

Fyzická ostraha majetku – ostraha majetku (prodejny, budovy, sklady, areály, stavby…) pracovníky strážní služby 24 hodin denně nebo dle dohodnutých podmínek. Možnost doplnit psem a dalšími podpůrnými prostředky pro zvýšení úrovně ostrahy. Střežení lze provádět jako stálé nebo i krátkodobé (staveniště nebo stavební stroje po dobu stavby, sportovní a společenské akce…). Jsme pojištěni na odpovědnost za škodu.

PCO (Pult centrální / centralizované ochrany) – NON STOP dispečerská služba příjmu údajů ze zabezpečovacích, požárních nebo telemetrických systémů a následný výjezd zásahové skupiny na místo. Provozujeme vlastní zabezpečenou rádiovou síť, přes kterou jsou v krátkém okamžiku tyto údaje přenášeny a zpracovány. K pultu PCO připojujeme systémy EZS, EPS a CCTV instalované v bytech, rodinných domech, kancelářích, objektech, areálech včetně infrazávor apod. Dále jsme schopni vyhodnocovat telemetrické údaje (teplotu, hladinu, úrovně, binární stavy..).

Převoz hotovosti a cenin – převoz nebo svoz hotovosti a cenin z prodejen, úřadů, prodejních skladů apod. Námi prováděný převoz je pojištěn.

Elektronické zabezpečovací systémy – samostatná divize společnosti pro vývoj, návrh, instalaci a servis elektronických zabezpečovacích a přístupových systémů (EZS, EPS, CCTV, ACCESS)

Bezpečnostní poradenství – v oblasti bezpečnosti majetku a osob provádíme poradenství zkušenými pracovníky, bývalými profesionály. Dále nabízíme zpracování dokumentace pro získání bezpečnostní prověrky NBÚ.

Školicí a výcvikové středisko, střelnice – provozujeme a pronajímáme školící a výcvikové středisko v Ostravě – Staré Bělé. K dispozici jsou vnitřní prostory (malý sál, velký sál, vybavená kuchyně, bar) a venkovní prostory (kryté posezení, střeliště 50m a 100m, broková střeliště, skeet, trap a americký trap).

kontakt

Sídlo společnosti:
Listopadová 295/32
Ostrava - Kunčičky 71800
tel: +420 596 237 441
fax: +420 596 237 440
Pobočka Praha
tel: +420 731 671 901
Pobočka Prostějov
tel: +420 737 266 561
Pobočka Kopřivnice
tel: +420 737 266 561