Profil firmy

D-Link, s.r.o.

Výroba a dodávky sítových broadbandových digitálních prvků pro hlasovou a datovou komunikaci.

PŘIPOJTE SE

Ať už brouzdáte po internetu, komunikujete s přáteli či rodinou, hrajete online hry nebo sdílíte média, vždy chcete mít jistotu, že vaše síť zůstane stabilní.

Společnost D-Link poskytuje prvotřídní technickou podporu, která vám pomůže zůstat stále ve spojení.

DUB-1340_front

BUĎTE V OBRAZE

Potřebujete-li sledovat svůj dům, zatímco jste na cestách, můžete tak učinit prostřednictvím cloudových kamer D-Link. Tyto kamery byly navrženy tak, aby byly snadno integrovatelné do vašeho domácího prostředí. Proto řada nových modelů podporuje přední cloudovou službu mydlink™, která umožňuje nejjednodušší způsob sledování požadovaného objektu bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Některé modely jsou vybaveny systémem nočního vidění a/nebo integrovaným záznamovým zařízením, takže můžete snadno sledovat např. své spící dítě nebo kontrolovat dům, zatímco jste na dovolené.

view_DCS_932L

SDÍLEJTE

D-Link’s ShareCenter™

Řada síťových úložných zařízení (NAS) D-Link’s ShareCenter™ vám umožní ukládat a spravovat veškerá data včetně hudby, videa, digitálních fotografií a pracovních souborů. ShareCenter™ se připojuje přímo ke směrovači, takže obsah můžete snadno sdílet s libovolným zařízením v síti. Ať už chcete prostě zvýšit úložnou kapacitu nebo máte náročnější požadavky, vždy najdete vhodné zařízení ShareCenter™ pro vaše potřeby.

share_DNS_325

 

kontakt

Building City Empira
Na strži  1702/65
Praha 4 14062
tel: +420 224 247 500
fax: +420 224 234 967