Profil firmy

Eset software, spol. s r.o.

 

Výhradní distributor antivirové ochrany NOD32.

Proč zvolit řešení ESET?

ESET Smart Security a ESET NOD32 Antivirus jsou pravidelně oceňované produkty v kategorii bezpečnostních řešení pro domácí uživatele. Od roku 1987 se vývojový tým ESET snaží o vytvoření efektivního řešení s co možná nejnižším dopadem na výkon systému. Důkazem toho je řada získaných ocenění a certifikátů od nejprestižnějších institucí, testovacích organizací a periodik, které udělily produktům ESET Smart Security a ESET NOD32 Antivirus nejvyšší hodnocení.

Víte, že..

..po dobu platné licence máte k dispozici profesionální technickou podporu? Pomůže a poradí vám na bezplatném telefonním čísle, e-mailem nebo pomocí vzdálené plochy. ESET technická podpora vám i bezplatně odviruje váš počítač. Více informací o jednotlivých službách najdete na stránkách technické podpory.

  • Windows
  • Mac
  • Linux
  • Mobil

 

Živnostník / menší firma

Podnikáte a máte domácí nebo menší kancelář? Nabízíme cenově výhodné řešení, které nezrujnuje váš rozpočet.

Středně velká firma

Bezpečnostní řešení pro firemní sítě do 25 zařízení. Licence zahrnuje i zabezpečení mobilních zařízení a File serveru.

Řešení pro velké firmy

Nově nabízíme výhodné řešení pro kompletní zabezpečení celé firemní sítě včetně File a Mail serverů.
Správa sítě pomocí ESET Remote Administrator
Všechny ESET produkty lze vzdáleně spravovat pomocí nástroje ESET Remote Administrator, který je standardní součástí každé business licence. Z jediné konzole nainstalované na libovolném počítači v síti můžete aplikovat politiky, monitorovat bezpečnostní stav nebo měnit konfigurace tisíců stanic (Windows, Mac OS, Linux) a mobilních zařízení.

kontakt

Classic 7 Business Park
Jankovcova  1037/49
Praha 7 17000
tel: +420 233 090 233