Profil firmy

KOUKAAM, a.s.

 

IP kamerové systémy – dovoz, distribuce a vývoj vlastních zařízení

KOUKAAM a.s.je největší distributor IP kamerových systémů v České republice, kde působí od roku 2003. Kromě podpory realizací projektů pro průmysl, státní správu a jiných jsme v roce 2007 uvedli na trh naše vlastní zařízení IPCorder pro ovládání a záznam z IP zařízení. Mezi naše další vlastní zařízení patří například po síti ovladatelná zásuvka NETIO, která umožňuje ovládání téměř jakýchkoliv elektrických zařízení prostřednictvím internetového prohlížeče.

Od roku 2009 společnost KOUKAAM a.s. disponuje moderním diagnostickým a servisním centrem pro IP kamery a další zařízení. V roce 2009 jsme také otevřeli dčerinnou společnost KOUKAAM Technology Inc. v Taipei na Tchaj-wanu pro lepší obslužnost asijských trhů.

IP kamery a příslušenství – komplexní řešení IP kamerových systémů

Společnost KOUKAAM a.s. je distributorem všech velkých výrobců IP kamer jako je VIVOTEK, IQinVision, Panasonic, Sony, Axis a další. Zkušenosti získané mimo jiné také při vývoji vlastních produktů nám umožňují realizovat rozsáhlé a často neobvyklé IP kamerové systémy. Nabízíme kompletní řadu venkovních krytů, vlastní značkové varifokální objektivy a další příslušenství, bez kterého se výstavba kamerových systémů neobejde.

IPCorder – jednoduché ovládání a nezávislost jako přidaná hodnota

IPCorder je námi vyvinuté unikátní záznamové zařízení pro IP kamery. Umožňuje sledování a ukládání záznamů z IP kamer, jejich snadné vyhledávání, přehrávání nebo export. Jeho jedinečnost spočívá v námi vyvinutém softwaru, který uživateli umožňuje intuitivní ovládání a nezávislost. Na rozdíl od ostatních NVR zařízení, je IPCorder nezávislý na jednom prohlížeči a je kompatibilní jak s Microsoft Windows, tak i s operačním systémem Linux nebo Apple Mac OS X. Umí komunikovat s většinou kamer velkých výrobců (VIVOTEK, IQinVision, Panasonic, Sony, Axis a další). V rámci série IPCorder vycházíme vstříc všem možným využitím a nabízíme řešení jak pro mobilní či industriální účely tak pro malou kancelář či domov. Vzhledem k tomu, že jde o český výrobek, umožňuje ovládání kompletně v českém jazyce. Následná technická podpora českých odborníků zajišťuje maximální využití a nejvhodnější nastavení celých kamerových systémů.

Našim partnerům mimo jiné nabízíme:

 • Komplexní výběr IP kamer a kompletního příslušenství pro výstavbu levných, rozsáhlých nebo i neobvyklých IP kamerových systémů.
 • Mnohaleté odborné zkušenosti získané podporou a vývojem vlastních zařízení a aplikací, výhradní specializace na produkty související s IP sledováním.
 • Velmi zajímavé obchodní podmínky pro naše partnery.
 • Tým technické podpory složený ze zkušených profesionálů, zákaznicky orientovaný systém správy požadavků zajišťuje efektivní a rychlé vyřizování požadavků na technickou podporu.
 • Pomoc při plánování budoucích projektů.
 • Zápůjčky nabízených produktů – naše služba zákazníkům, aby si mohli osahat ty produkty, u kterých tak doposud nemohli učinit.
 • Technická podpora při výstavbě a provozu IP kamerových systémů.
 • Bezplatná odborná technická školení zaměřená na praktické především technické znalosti nutné k návrhu, výstavbě a správě IP kamerových systémů založených na našich produktech.
 • Bezplatný unikátní praktický workshop, který nabízí možnost praktického „osahání“ IP kamer i mnoha dalších zařízení prostřednictvím plnění mnoha rozličných praktických úkolů.
 • Vlastní servisní centrum pro IP kamery zajišťuje rychlé a kvalitní řešení případných reklamací.
 • Velmi úzké přímé vazby na naše dodavatele, pro mnoho z nich provádíme předběžné testování budoucích produktů, dílčím způsobem se podílíme i na ovlivňování vývoje firmware pro dodávaná zařízení apod.

kontakt

KOUKAAM, a.s.
Kaplanova 2252/8
Praha 4 14800
tel: +420 296 826 564
tel: +420 296 826 566
Pobočka Pardubice
U Panasonicu 376  376
Pardubice 530 06
tel: +420 461 105 247