Profil firmy

SECAR BOHEMIA, a.s.

Společnost SECAR BOHEMIA, a.s. úspěšně funguje od roku 1992 a pod svou vlastní značkou SHERLOG nabízí unikátní technologie maximálního zabezpečení vozidel, nemovitostí, úniku médií z potrubí, zásilek, osob, až po zdraví a životní styl.

Služby a produkty:

SHERLOG řady R představuje kvalitní zabezpečení a vyhledávání odcizených vozidel. Vyhledávání je prováděno přes vlastní rádiovou síť, která je nezarušitelná. Tím je zajištěna více než 98 % úspěšnost nalezení vozidla, a to obvykle do 2 hodin. Pasivní zařízení SHERLOG R je samozřejmě levnější než aktivní zabezpečení (SHERLOG R+, RS, RSG), které využívá více ochranných prvků. U nejvyššího typu zabezpečení SHERLOG RSG, u něhož je poskytována služba i v zahraničí a na přání kniha jízd, SHERLOG jako jediná značka kombinuje technologii GPS/GSM s rádiovou technologií. Sleva na havarijním pojištění při nákupu SHERLOG až 75 %.

SHERLOG VISION je systém zajišťující dohledání vozidla v případě jeho odcizení pomocí sítě GPS/GSM. Klient si může aktivovat monitoring pohybu vozidla. Výhodou systému je jeho komplexnost a kombinace těchto dvou služeb – kromě dohledu nad vozidlem poskytuje všechny informace nutné pro evidenci knihy jízd.

SHERLOG MAX je nenápadné mobilní zařízení, které stačí umístit do objektu a zapnout, přičemž je možné si jej koupit či jen půjčit na sezónní zabezpečení rekreačních objektů nebo do bytu během dovolené. Tím odpadají výdaje spojené s nákupem. Jeho předností je uživatelská jednoduchost, snadná instalace a pro přenos poplachu využita vlastní nezarušitelná rádiová síť. Dalšími vhodnými objekty pro tento typ zabezpečení jsou garáže, dílny, obchody, zahradní domky, stavební buňky. Zařízení reaguje na pohyb, ale speciální duální čidlo dokáže odlišit například pobíhajícího malého psa nebo kočku.

kontakt

SECAR BOHEMIA, a. s.
Londýnská  48
Praha 2 120 00
Zakázková kancelář
Limuzská  14
Praha 10 - Malešice 100 00
tel: 221 513 222
tel: 221 513 333