Profil firmy

SHERLOCK bezpečnostní dveře, s.r.o.

Výroba, prodej a servis pro bezpečnostní dveře SHERLOCK v bezpečnostních třídách 2-4 dle norem EU, certifikace ISO 9001:2008, NBÚ, CSI. Protipožární bezpečnostní dveře. Odolné dveře a bezpečnostní zárubně. Produkt doporučovaný MV-ČR, Policií ČR.

  • Bezpečnostní dveře, vložky a kování, zárubně
  • Panoramatická kukátka
  • Bezpečnostní řetízky
  • Samozavírače

Trezory chrání ceniny a majetek 24 hodin denně před krádežemi a nedovolenou manipulací.

Společnost SHERLOCK bezpečnostní dveře, s.r.o. nabízí široku škálu certifikovaných trezorů za příznivé ceny. Splňují požadovaná kritéria bezpečnosti podle toho, o jaký druh cenného obsahu jde – finanční hotovost, šperky, datové nosiče, zbraně a podobně.

  • Trezory – nábytkové, stěnové, skříňové, podlahové, ohnivzdorné, datové
  • Skříně na zbraně
  • Bezpečnostní schránky

Systémy hlavního a generálního klíče

Jedním z nejčastějších a nevyhnutelných požadavků bezproblémového fungování firem v tržním prostředí je spolehlivé a profesionální zabezpečení obchodních a výrobních objektů.

Systém generálního klíče daný požadavek splňuje a umožňuje jedním bezpečnostním klíčem uzamknout libovolný počet dveří a zároveň Vám dá možnost určit a kontrolovat osoby, které mohou do jednotlivých objektů či místností vstupovat.

Systém je vhodný nejen pro firmy, ale i pro domácnosti, kterým dává možnost komfortně uzamknout jedním klíčem například vchodovou branku, vstupní dveře, dveře na terasu, garáž, sklep a bezpočet jiných příkladů.

Podstatou systému generálního klíče je, že jediným klíčem se dají odemknout víceré dveře a na základě určených přístupových práv se zamezí nepovoleným vstupům. Systém hlavního a generálního klíče slouží k řízení pohybu osob v bytových domech (spoločné prostory, prostory pouze pro jistý okruh osob a byty pro jednotlivce), ve firmách nebo v domácnostech.

Výhodou systému je, že jediným klíčem se dají otevřít všechny dveře, které spadají pod jeho práva.

 

 

kontakt

SHERLOCK bezpečnostní dveře, s.r.o.
U Elektry 203/8
Praha 9 - Hloubětín 19800
tel: +420 222 782 401
fax: +420 222 782 674