EVOLVE Sonix – Bezdrátový alarm

  g+   sdílet  

Nová verze kompaktního bezdrátového zabezpečovacího GSM alarmu EVOLVE Sonix je ideální volbou pro zabezpečení bytu, kanceláře, garáže, dílny, domu, chaty nebo obchodu. Montáž alarmu zvládne každý, není nutné platit za instalaci specializované firmě. Bezdrátová technologie nevyžaduje žádné vrtání a tahání drátů, pouze umístěte bezdrátová čidla v objektu nebo mimo něj až do vzdálenosti 80 metrů. V případě narušení monitorovaného objektu bude tato událost signalizována SMS zprávou až na 5 přednastavených čísel a také hlasovým voláním. Dodáván s externím reproduktorem – narušitel případně uslyší co říkáte do svého telefonu. K tomuto systému je možné také snadno dodávat další externí čidla – až 3 drátová či 16 bezdrátových – značky EVOLVE. Hlavní jednotka alarmu a čidla jsou určena pro vnitřní použití.

Špičková technologie a pohodlná obsluha

Obsluha alarmu je snadná, stačí jej aktivovat/deaktivovat dálkovým ovladačem – klíčenkou, podobně jako u centrálního zamykání automobilu. Systém je dodáván ve standardním balení se 4 kvalitními kovovými dálkovými ovladači – všichni členové rodiny mají ihned svůj ovladač! Pokud by se na některého člena rodiny nedostalo, tak je systém možné ovládat i přes jednoduché SMS příkazy. Pro maximální komfort je ke stažení zdarma na Google Play či AppStore aplikace pro systémy Android a iOS. Na dotykovém displeji si poté můžete pohodlně nastavit vlastnosti alarmu, či jej pouze ovládat.

Dokonalý monitoring střeženého objektu

Bezdrátová technologie hlavní jednotky v kombinaci s čidly představuje kvalitní a spolehlivou záruku bezpečnosti Vaší domácnosti, kanceláře, chaty či jiného objektu. Díky možnosti nastavení až 5 telefonních čísel pro oznámení alarmu, budete mít ihned přehled o případném narušení prostoru a získáte tak možnost adekvátně reagovat. Vybrat si lze mezi SMS upozorněním nebo přímým vytáčením. EVOLVE Sonix je navíc dodáván s interním mikrofonem a externím reproduktorem, takže nejenže slyšíte co se v objektu děje, ale můžete také narušitele hlasově oslovit.

Jednoduchá instalace, praktické funkce a široké příslušenství

Pro instalaci zabezpečovacího zařízení EVOLVE Sonix není potřeba využít služeb žádných specializovaných firem – vše zvládnete sami. Není třeba nic vrtat ani tahat dráty – pouze umístěte bezdrátová čidla a nechte přístroj dělat svou práci.

Stejně snadno je možné přidávat další pohybová čidla, snímače kouře nebo plynu, sirény a další. Mezi další funkce zabezpečovacího GSM alarmu patří upozornění SMS zprávou při výpadku proudu nebo například sepnutí dvou kontaktu pro ovládání spotřebičů nebo světla na dálku, což simuluje pobyt v objektu a odradí tak zloděje. Veškeré nastavení lze provádět pomocí konfiguračních SMS příkazů nebo volání.

Další vlastnosti:
Možnost přidávat další čidla (až 3 drátová a 16 bezdrátových)
Možnost přidávat další dálkové ovladače
Podporuje sepnutí kontaktů (ovládání spotřebičů nebo světla na dálku, simulace pobytu v objektu)
Pohodlné nastavení pomocí SMS příkazu nebo voláním

Balení obsahuje:
1 ks – GSM alarm systém (centrální jednotka) – řídí všechna čidla v objektu, spouští alarm, sirény, volá na zvolená čísla
4 ks – kvalitní kovové dálkové ovládání (klíčenka) – pro zapnutí a vypnutí alarmu
1 ks – GSM anténa (pro zesílení příjmu GSM signálu)
1 ks – bezdrátový PIR snímač – hlídá pohyb v místnosti (s integrovanou anténou)
1 ks – magnetický bezdrátový senzor na okno nebo dveře – hlídá otevření vstupních dveří nebo oken (s integrovanou anténou)
1 ks – vnitřní mini siréna 110 dB
1 ks – externí reproduktor
1 ks – napájecí zdroj pro centrální jednotku
1 ks – podrobný uživatelský manuál pro snadné nastavení a provoz

Možno zakoupit v obchodě Alza.cz

  g+   sdílet