Pozvánka – Festival na zelené louce 2014

  g+   sdílet  

POZVANKA-Festival-na-zelene-louce-low

Dobrovolné vstupné! Na dobrou věc!

Srdečně vás zveme. Místo konání zde. Datum: 14. 6. 2014

Program akce: zobrazit

Festival na zelené louce/ Senetín 2014 – hudba, divadlo, hry, zábava pro dobrou věc

Organizace Cesta životem bez bariér naplánovalo na sobotu 14. června 2014 na louku u rybníka Zbožňov u obce Senetín unikátní multikulturní akci. Celé odpoledne i večer bude živě probíhat nejen na podiu hudební i divadelní program pro malé i velké návštěvníky.

Představí se jak sólisté, skupiny tak i např. 14 členné pěvecké těleso. V žánrech folk, bluegrass, spirituály, softrock i rock. Moderovat bude Josef „Pepíno“ Knapp, na podiu vystoupí: Eva a Jarek, Lukáš Kratochvíl, Divadýlko v kufru, táborové děti, Návštěva, Cantus, Utrejch, Vesper a skupina Cuprum. Všech 44 vystupujících a 40 dobrovolníků svou účast a práci věnují bez nároku na honorář. Veškerý výtěžek z dobrovolného vstupného se daruje na fungování bezbariérové základny letního integrovaného tábora, kde společně tráví prázdninový čas zdravé i handicapované děti na louce.

Zároveň bude možné shlédnout výstavu fotografií fotoklubu ze Zruče nad Sázavou, výstavu obrazů ze ZŠ v Červených Janovicích. Soutěže, atrakce pro děti, občerstvení a tombola jsou připraveným doplňkem pro spokojenost nejen rodinných návštěvníků.

Akci organizuje a podporuje: organizace Cesta životem bez bariér, Svět v bezpečí.cz, Stenwood o.s., PB Production, Agentura J & K.

  g+   sdílet