Chytrá a bezpečná správa klíčového hospodářství

  g+   sdílet  
Bezpecnostni klice_1

Zdroj: KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group

Klíčové depozity mají obvykle podobu schránek na klíče. Ty jsou dodávány v různých modelech a velikostech. Jejich kapacita je však velice flexibilní. Kdykoliv mohou být rozšířeny přidáním dalších oddělení nebo háčků na klíče a kapacitu je tak možné zvětšovat v závislosti na rozvoji Vašeho podnikání a v souladu s aktuálními potřebami Vaší firmy či organizace. Systém využívá inteligentní háčky, které mohou uzamknout klíč, aby jej nebylo možné z háčku sundat a vyjmout ze schránky. Možné je také pořídit pouze systém s věšáky klíčů, který může být namontován například přímo na zeď.

Inteligentní technologie zajišťuje nejen bezpečnou úschovu a výdej klíčů a cenin, ale také evidenci o každé události. Systémy CREONE navíc poskytují neustálý přehled o všech klíčích a jejich uživatelích, protože depozity jsou připojeny k internetu a uživatelsky přívětivý software pro správu je přístupný prostřednictvím přihlášení v prohlížeči na PC, tabletu nebo smartphonu. Umožňuje tak správci kdykoliv a odkudkoliv získat přehled
o jednotlivých uživatelích a použití klíčů.

Bezpecnostni klice_2

Zdroj: KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group

Systém je vhodný všude tam, kde je potřeba, aby si uživatelé mohli samostatně vyzvedávat klíče a ceniny bez nutnosti obsluhy a kde je vysoké riziko zneužití klíčů. Je tak ideálním řešením pro nejrůznější veřejné i komerční objekty, jako jsou např. hotelové recepce, půjčovny aut, banky, restaurace, obchody, policejní a městské úřady atd.

Klíčové depozity CREONE jsou bezpečné, jejich používání je velmi jednoduché a díky tomu, že spolehlivě plní svou funkci bez nutnosti lidské přítomnosti, významně snižují provozní náklady.

symboly_pouziti

Instituce, kde naleznou produkty CREONE své uplatnění
Zdroj: KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group

Švédská společnost CREONE se již několik desítek let zabývá vývojem inteligentních úschovných systémů, které dodává do 30 zemí. Je hlavním evropským výrobcem klíčových depozitů. Tyto špičkové produkty jsou nyní již k dostání i na našem trhu.

Chcete se o klíčových depozitech CREONE dozvědět více? Kontaktujte KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group, dovozce a prodejce těchto systémů v České republice a na Slovensku ZDE.

 

 

  g+   sdílet