Next otevřel nový showroom na Pankráci

  g+   sdílet  

Praha, 20. října 2017 – Společnost Next, která je tradičním výrobcem bezpečnostních dveří v České republice, otevřela nový showroom na pražské Pankráci nedaleko stanice metra Pražského povstání.

Firma Next ročně vyrobí a prodá okolo 5000 kusů bezpečnostních dveří, například v Praze má téměř každý čtvrtý byt dveře této značky. Výrobní hala v Budyni nad Ohří zaměstnává několik desítek odborných řemeslníků, centrála v Praze a pobočky v Brně, Plzni, Ostravě a Hradci Králové pak disponují vyškoleným týmem obchodníků a montážníků, kteří zpracovávají zakázku od prvotní konzultace a zaměření až po samotnou realizaci.

NEXT_novy_showroom_Pankrac_(2)

Společnost sídlila od svého počátku na Praze 8 v Karlíně, kde měla své pevné zázemí celých 26 let. Kapacitně ale nebylo místo již dostačující, nemohla v prodejně vystavit všechny své produkty a nové designy dveří. Proto se nyní přesunula do větších, velmi reprezentativních prostor v dostupnější lokalitě, kde nabízí zákazníkům široký sortiment bezpečnostních dveří a zabezpečovacích doplňků.

Do nového showroomu může přijít každý, kdo hledá zabezpečení své nemovitosti. Prohlédnout si může celý nabízený sortiment, a navíc odborníci z Nextu jsou zde připraveni zodpovědět veškeré dotazy a připravit zabezpečení na míru.

NEXT_novy_showroom_Pankrac_(4)

Kromě bezpečnostních dveří firma nabízí i další zabezpečovací prvky domácností či komerčních prostor, jako jsou bezpečnostní folie na okna a prosklené dveře, elektronické zabezpečení, bezpečnostní mříže a další doplňky.

Nový showroom Next se nachází v ulici Na Pankráci 79 v Praze 4, cca 100 metrů od metra Pražského povstání. Pro návštěvníky, kteří přijedou autem je zde vyhrazené parkoviště přímo před showroomem. Otevřeno je od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00 hodin.

Více informací naleznete také na www.next.cz.

Otevreni_noveho_shoroomu_NEXT_Na_Pankraci_zleva_Jaroslav_Pecka_Ivan_Pavlicek_Michal_Hoblik_(3) Otevreni_noveho_shoroomu_NEXT_Na_Pankraci_zleva_Jaroslav_Pecka_Ivan_Pavlicek_Michal_Hoblik_(1) NEXT_novy_showroom_Pankrac_(8) NEXT_novy_showroom_Pankrac_(6)

  g+   sdílet