Pavlína Volková nastupuje na pozici Regional Account Manager v Trend Micro

  g+   sdílet  

Praha, 2. listopadu 2017 – Společnost Trend Micro, celosvětový lídr v oblasti bezpečnostních řešení, oznámila jmenování Pavlíny Volkové na pozici Regional Account Manager pro Českou republiku a Slovensko.

DSC06496-Edit

Pavlína přichází ze společnosti Avnet (TechData), kde působila na pozici Team Leader VMware Division. V IT se pohybuje mnoho let a od roku 2003 se zabývá primárně kybernetickou bezpečností. V minulosti úzce spolupracovala mimo jiné právě s Trend Micro. Má bohaté zkušenosti s prodejem produktů určených pro IT bezpečnost přes síť autorizovaných partnerů.

Jejím cílem je vrátit značku Trend Micro mezi lídry na českém a slovenském trhu, jako je tomu v jiných zemích. „Trend Micro je celosvětovým lídrem v oblasti bezpečnosti, a tak by měl být vnímán i v našich krajinách,“ říká Pavlína. Zaměřit by se chtěla zejména na oblast ochrany cloudů, virtuálních systémů, ale i standardního IT prostředí proti Zero day útokům.

Na pozici Regional Account Managera ji láká nejen pozice lídra, ale i šířka portfolia a jedinečnost některých řešení, které Trend Micro nabízí.

Jejími koníčky jsou cestování, golf, lyžování a volný čas věnuje rodině a dvěma psům.

 

O společnosti Trend Micro

Trend Micro Incorporated je celosvětový lídr v oblasti řešení internetové bezpečnosti, který pomáhá zajišťovat bezpečnou výměnu digitálních informací. Inovativní řešení značky Trend Micro poskytují koncovým uživatelům, podnikům a státním institucím vícevrstvou ochranu data center, cloudového prostředí, sítí a koncových bodů. Všechny produkty spolu bezproblémově kooperují, sdílejí informace o bezpečnostních hrozbách a poskytují komplexní ochranu s jednotným přehledem a správou a zajišťují lepší a rychlejší ochranu. S více než 5000 zaměstnanci ve více než 50 zemích světa a nejmodernější bezpečnostní infrastrukturou umožňuje společnost Trend Micro zajistit firmám bezpečnou cestu ke cloudu. Více informací naleznete na www.trendmicro.com.

 

  g+   sdílet