Přijďte si na Amper vyzkoušet nejnovější způsoby odemykání bez klíče

  g+   sdílet  

Odemykání bez klíče v podobě nejrůznějších elektronických přístupových systémů je v oblasti zabezpečení největším trendem posledních let. Místo klasického mechanického klíče je stále častější odemykání čipem nebo čipovou kartou, kódem nebo dokonce otiskem prstu či smartphonem. Nejde přitom jen o módní záležitost nadšenců do techniky.

Abb.2_CESeasy_Pflege

Elektronické přístupové systémy mají totiž řadu výhod. To je důvodem, proč je začínají hojně využívat nejen firmy, ale dnes již také bytové domy i rodinné domky. Tyto systémy jsou velmi spolehlivé a bezpečné, jejich použití je pohodlnější než v případě mechanických klíčů, a asi největším plusem je jednoduchá správa přístupových práv, díky které odpadají běžné problémy spojené se ztrátou klasického klíče. Navíc dnes již většina těchto systémů nevyžaduje žádné stavební úpravy ani rozvody kabeláží a pouze se jednoduše nainstaluje přímo na dveře.

Burg-Wachter-Elektronisches-Turschloss-TSE-Set-4001-HOME-_57

 

secu_phone

Mezinárodní veletrh Amper, který se koná již 19.-22. března na brněnském výstavišti, jako již tradičně představí v hale P to nejzajímavější z oblasti elektroniky, elektrotechniky i zabezpečovacích systémů. Na stánku KLÍČOVÉHO CENTRA H&B Group si budete moci sami naživo vyzkoušet všechny běžně využívané varianty odemykání bez klíče a dozvědět se o nich více. Specialisté na elektronické zabezpečení z KLÍČOVÉHO CENTRA Vám rádi předvedou řešení vhodná pro rodinné nebo bytové domy a kanceláře, ale i administrativní budovy, školy nebo třeba hotely. Chybět ale nebudou ani kamerové a alarmové systémy.

 

 

 

 

  g+   sdílet