Profil firmy

Jablotron Alarms, a.s.

Zvolte si řešení, které nejlépe uspokojí vaše potřeby.

Bezpečnostní centrum

  • jednička na trhu mezi poskytovateli ochrany majetku
  • jistota bezpečí, profesionální zásah
  • nejmodernější monitorovací centrum v České republice – Tísňová linka Jablotron
  • připojíme všechny typy alarmů v jakékoliv lokalitě ČR

Autotechnika

Zabezpečení

Jedinečné systémy zabezpečení vozidel, které nejenom kvalitně hlídají, ale i komunikují přes SMS a dokáží sledovat polohu.

Monitoring vozidel

Přehled o provozu firemních vozidel si díky produktům  Jablotron mohou dovolit nejen velké firmy, ale i menší živnostníci. Podnikejte efektivně!

Parkování

Bezpečné a pohodlné parkování, které vám zprostředkuje zvuková signalizace, ukazatel displeje nebo video obraz.

Ovládání

Pestrý výběr příslušenství pro pohodlnou obsluhu vašeho vozu od dálkových ovládání až po centrální zamykání a stahování oken.

 

Alarmy

  • JABLOTRON 100
  • JABLOTRON 80
  • AZOR

GSM kamera

I alarm lze intuitivně ovládat i bez jakéhokoliv stresu! Stejně jako rozsvěcet a zhasínat světlo! A to celé bez složité instalace!

GSM Kamera je profesionální bezdrátový bezpečnostní systém s rychlou a jednoduchou instalací. V jednom výrobku získáváte vše, co potřebujete pro zajištění nebo sledování prostoru.

Kamera je vhodná k vnitřnímu i venkovnímu použití. Ideální je pro střežení domů a zahrad, firemních prostor a skladů, dětí i nemocných osob, vozidel a cenností.

Kojenecký alarm

Můžete v klidu spát s jistotou, že Nanny střeží dech vašeho děťátka. Je vhodná pro všechny miminka, protože Syndrom náhlého úmrtí dítěte (SIDS) může nečekaně postihnout i zcela zdravé a donošené dítě, naprostou nutností je však pro děti s nízkou porodní hmotností či předčasně narozené.

Děti do jednoho roku mají nepravidelné dýchání a z nevyjasněných příčin se někdy stane, že se kojenec „zapomene“ nadechnout. K zástavě dýchání však může dojít i z jiných příčin (zvratky, projev nemoci, spolknutí malého předmětu apod.)

kontakt

Kontaktní údaje:
Pod Skalkou  4567/33
Jablonec nad Nisou 46601
tel: 800 800 522
tel: +420 483 559 911
fax: +420 483 559 993