Profil firmy

Micronix, spol. s r.o.

Zdarma vypracujeme návrh zabezpečení jakéhokoliv objektu. Dále Vám zajistíme nepřetržitý dohled nad Vaším majetkem pomocí mobilního telefonu nebo internetu, popřípadě zprostředkujeme hlídání pomocí profesionální bezpečnostní agentury, která při úrovni poplachu vyšle na místo vycvičenou a ozbrojenou hlídku, která situaci prověří a v případě nejhoršího zjištění adekvátním způsobem vyřeší.    

Divize ZABEZPEČOVACÍCH SYSTÉMŮ společnosti MICRONIX se od roku 1990 zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem technických prostředků k ochraně osob a majetku. V současné době jsme schopni zajistit zákazníkům kompletní služby včetně instalací a odborného servisu, montáží slaboproudých systémů, jako je elektrická protipožární signalizace, poplachové systémy včetně připojení na PCO (pult centralizované ochrany), kamerové systémy, přístupové a docházkové systémy, videotelefony, dveřní zámky a uzamykací systémy atd. Dále provádíme veškeré konzultace, školení, prodej (maloobchod, velkoobchod), instalace systémů apod. Pro jednotlivé zakázky využíváme vysoce kvalitní a spolehlivá zařízení. Pokud si dokážete zabezpečovací systém nainstalovat svépomocí, můžete využít pouze nákupu na našem e-shopu a dále si už jen vychutnávat úspěšně dokončené dílo a zejména pocit bezpečí.

(CCTV) Kamerové systémy

Kamerové systémy od firmy MICRONIX, spol. s r.o. dodáváme pod obchodní značkou ACTIVER a DAHUA. Na našem trhu zastupujeme dodavatele převážně z Taiwanu a Číny, se kterými spolupracujeme více než 12 roků. Jsme převážně dodavatelsko-montážní firmou. Ze 40% celkových obratů vystupujeme v pozici velkoobchodního dodavatele. S vlastní montážní skupinou realizujeme zakázky prakticky jakýchkoliv rozsahů, od monitorování objektů pro bydlení až po sledování firemních či skladových objektů. Novinkou je zabezpečení obrazu i zvuku z pohybujících se dopravních prostředků (např. automobilů), včetně zobrazování či záznamu na společném serveru. Velikou výhodou našich zákaznických řešení je užívání kamerových čipů od dodavatele SONY, které se v současné chvíli právem řadí mezi světovou extratřídu. Našim zákazníkům nabízíme komplexní službu analogového či digitálního systému, včetně poprodejního servisu, obchodní a technickou podporu.

(Mobile CCTV) Mobilní kamerové systémy určené pro dopravní prostředky

Firma MICRONIX, spol. s r.o. se řadí mezi jednu z mála firem, která dokáže realizovat i na klíč mobilní kamerové systémy pro všemožné dopravní prostředky. Kamery používané v těchto systémech absolutně splňují nároky na otřesu vzdornost, odolnost vůči vandalismu a zároveň disponují nočním přísvitem, který Vám zprostředkuje obraz i za naprosté tmy (například železniční tunel). Záznamové zařízení lze kromě dnes již běžných funkcí, jako je detekce pohybu, opatřit GPS modulem pro záznam polohy dopravního prostředku. Dále je možné doplnit WiFi nebo 3G modul, který Vám umožní připojit rekordér k síti internet a vzdáleně tak k němu přistupovat z počítače nebo mobilního telefonu. Vzdálený přístup Vám umožní živé zobrazení z kamer, přístup do záznamu, stahování záznamu a mnoho dalších funkcí. Tyto kamerové systémy lze použít prakticky pro jakýkoliv dopravní prostředek jako je osobní automobil, TIR, vlak, loď, stavební stroj atd. Jako novinku a naprostou exkluzivitu na českém trhu nabízíme otočné kamery k těmto systémům, jak pro vnitřní, tak i venkovní prostředí.

(EPS) Elektrická požární signalizace

V oblasti EPS firma MICRONIX, spol. s r.o. využívá velice kvalitních komponent od předních Evropských výrobců, především ZETTLER, APOLLO, SCHRACK a GLOBAL FIRE EQUIPMENT. Projektované systémy realizované firmou MICRONIX, spol .s r.o. splňují nejnáročnější požadavky investorů. Jedná se především o průmyslové instalace v komplexech budov státní správy, hotelech, nemocnicích, školských zařízeních, nákupních centrech apod. Jednou z našich referenčních akcí je EPS Barrandovské ateliéry TV Nova a TV Barrandov. Komponenty, které ve svých instalacích využíváme, disponují oborovými certifikáty CPD apod. V kompletních dodávkách navrhujeme a realizujeme rovněž Stabilní Hasicí Zařízení (SHS).

(EZS) Elektronická zabezpečovací signalizace

Firma MICRONIX, spol. s r.o. staví své instalace elektronických zabezpečovacích systémů především na vynikajících a profesionálních výrobcích firmy SATEL a JABLOTRON. Našich instalací využívají klienti pro zabezpečení celého spektra průmyslových i privátních objektů, od rodinných domů a kanceláří až po zabezpečení firemních objektů a hal. Samostatnou kapitolou zabezpečení je standard pro zabezpečení objektů solárních elektráren, továrních hal, parkovišť atd. Zde je systém doplněn o škálu perimetrických ochran, zejména obvodových střežených zón formou tzv. infračervených závor a mikrovlnných barier. Jedna zóna ústředny je schopna zabezpečit segment prostoru 50m až 250m o šířce 10m a výšce až 5m.

(ACS) Kontrola přístupu a docházky/zámkové systémy

V současné době jsme schopni dodat jakékoliv zámkové systémy či trezory od společnosti ASSA ABLOY, se kterou dlouhé roky spolupracujeme. Na trhu zámkových systémů působíme z 95% jako velkoobchodní dodavatel. Dále nabízíme systémy pro kontrolu docházky zaměstnanců či přístupu do prostor s vyšším bezpečnostním rizikem. Mezi systémy kontroly přístupu dodávané naší společností, patří v neposlední řadě také dveřní videotelefony. Evidenci docházky zaměstnance či osoby, která chce vstoupit do nepovolených prostor, lze sledovat i spravovat přes síť internet. Kontrolním prvkem těchto systémů bývá nejčastěji klávesnice, bezkontaktní čtečka čipových karet nebo biometrická čtečka otisku prstu.

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte.

kontakt

Sídlo společnosti a hlavní provozovna
Antala Staška  33a
Praha 4 140 00
tel: 225 282 728
fax: 225 282 724