Profil firmy

ABUS CZECH, s.r.o

Německý koncern ABUS patří mezi největší světové výrobce mechanického zabezpečení. Firma byla založena již v roce 1924.

V současné době zaujímá ABUS vedoucí postavení ve všech segmentech a oblastech světového trhu. Komplexní výrobní program zahrnuje produkci visacích zámků, petlic, cylindrických vložek, přídavných dveřních a okenních zámků, cyklo a moto zámků.

Samotná výroba všech produktů ABUS probíhá v souladu s příslušnými evropskými normami. Výrobní postupy se řadí mezi ty nejmodernější v dnešním průmyslu. Během samotné výroby se provádějí namátkové testy, které zaručují vysokou kvalitu všech produktů. Firma ABUS při vývoji svých výrobků spolupracuje s německou kriminální policií. Zabezpečení ABUS uznávají významné pojišťovny ve sdružení VdS.

Kvalita je standard ABUS. K tomu, abychom dosáhli té nejlepší kvality, je zapotřebí mít znalosti a schopnosti v tomto oboru. To je základ produktů „Security made in Germany“.

ABUS používá nejnovější výrobní technologie a nejlepší materiály pro výrobu. Každému produktu věnuje tolik času, aby dosáhl té nejlepší kvality a byl pro zákazníka atraktivní. To je ta nejlepší cesta.

A to je cesta, kterou vždy půjdeme.

kontakt

Pobočka Praha 4
Bohuslava Martinů 7
Praha 4 140 00
tel: 241 040 960
fax: 241 445 020