Profil firmy

Conrad

Conrad je jedna z největších zasilatelských společností na poli elektroniky v Evropě.

Jde o rodinnou firmu, která již po čtyři generace působí jako holdingová společnost. Založena byla v Berlíně v roce 1923. Od roku 1946 působí ve městě Hirschau v Horním Falcku. Více než 85 let činnosti firmy Conrad znamená tradici a pokrok. Jméno Conrad se stalo pojmem ve světě elektroniky a techniky napříč celou Evropou.

Sortiment a kvalita

Conrad nabízí technické inovace, které jsou dostupné široké skupině zákazníků. Náš sortiment v České republice v současnosti činí více než 65 000 výrobků, které pokrývají téměř vše, co má něco společného s elektronikou a technikou. Snažíme se vždy zajistit prvotřídní kvalitu všech námi prodávaných výrobků. Technologické centrum firmy Conrad (CTC) je zodpovědné za vývoj nových produktů a zajištění stálé kvality zboží.

Logistické Centrum

Logistické centrum firmy Conrad leží ve městě Wernberg v Německu a jedná se o jedno z nejvyspělejších distribučních center v Evropě. Všechny zásilky mířící do Německa i do zahraničí se odesílají z Wernbergu.

Logistická kapacita: až 35 000 balíčků denně.

Objem zásilek: 5,3 miliónu ročně o 110 miliónech výrobků.

Conrad Electronic v České republice prozatím neprovozuje kamenné prodejny. Na výše uvedené adrese je pouze sídlo společnosti. Vybranou část našeho sortimentu můžete zakoupit v partnerské kamenné prodejně společnosti FK Technics, v ulici Koněvova 62 na Žižkově.
Adresu prosím používejte výhradně jen pro písemnou korespondenci.

kontakt

Pobočka Praha 10 - Malešice
Sazečská 645/12
Praha 10 - Malešice 108 00
tel: 226 224 222
fax: 226 224 200