Klíče pod rohožku nepatří! Jak zabezpečit náhradní klíč?

  g+   sdílet  

Chcete si doma nechat náhradní klíč pro případ, že svůj klíč zapomenete nebo ztratíte? Nebo pro opraváře a nebo návštěvu, která dorazí dřív, než budete zpátky z práce. A nebo aby se v případě nenadálé události do domu mohl dostat Váš soused, zatímco jste třeba na dovolené? Podobných situací, kdy by se hodilo mít přístup k rezervnímu klíči je hodně.

Key_Safe_10_SB_379905-03

Mnoho obyvatel domů se pro tyto případy pojišťuje tak, že klíč schovává pod rohožku nebo pod květináč poblíž vchodu. Nedělejte to! Jsou to první místa, kam se případný zloděj podívá. Proč se snažit složitě překonat zamčené dveře, když si můžete jednoduše odemknout? Ukrýváním klíče pod předměty u vstupu do domu mnohonásobně zvyšujete riziko vloupání a investice do bezpečnostních dveří a kvalitního zámku je pak zcela zbytečná.

Key_Safe_20_SB_380000-03

KeySafe_40_SB_offen

Rezervního klíče se ale vzdávat nemusíte, pouze je potřeba jej dobře zabezpečit před zneužitím. Využijte proto malé bezpečnostní schránky Key Safe, které jsou pro tyto účely určené. Schránka se jednoduše namontuje na stěnu a odemyká se pomocí 4místného číselného kódu. Kód pak v případě potřeby můžete poslat třeba návštěvě, sousedovi nebo kurýrovi v SMS a umožnit jim tak vstup do domu. Kód je samozřejmě možné měnit libovolně často. Pro maximální bezpečnost se doporučuje schránku Key Safe instalovat na nenápadném místě a kód měnit alespoň jednou týdně a po každém použití.

Zabezpečte svůj rezervní klíč! Navštivte webové stránky www.klicovecentrum.cz nebo kamenné prodejny KLÍČOVÉHO CENTRA.

 

 

  g+   sdílet