Profil firmy

VMI s.r.o.

 

Dálkove ovladaní topení, GSM Ovládaní, GSM Alarmy, elektronická kniha jízd. Firma VMI byla založena v roce 1995 jako fyzická osoba se zaměřením na vývoj a výrobu specializované elektroniky. V roce 2000 přešla do společnosti s ručením omezeným.

Jsme mladá a velmi flexibilní společnost disponující vlastní základnou zahrnující jak vývoj software, tak vlastní vývoj a výrobu hardwarových komponentů s fungujícím zázemím a velmi dobrými vazbami s našimi dodavateli elektronických součástek.

Dominantními produkty společnosti jsou zařízení pro přenosy poplachových a požárních informaci prostřednictvím sítí GSM, produkty v oblasti domácí automatizace a Online sledovani vozidel pomocí GSM a GPS, zde je nutno podotknout, že jsme byli mezi prvními v České republice zabývající se touto problematikou.

V posledních letech se zabýváme především vývojem elektroniky v oblasti domácí automatizace pro renomované firmy zabývající se výrobou instalační elektrotechniky, kde nachází elektronika stále větší uplatnění.  Mezi poslední nejúspěšnější produkty patří například řada produktů GSM Exeo.

Všem našim produktům je dávána kvalitní technická podpora a odborná skolení montážních firem.

kontakt

Pobočka Praha 4
Plickova  568/9
Praha 4 149 00
tel: 720 404 500