MAXimální zabezpečení bytů, chat, kanceláří, dílen, obchodů…

  g+   sdílet  

sherlog

Společnost SECAR BOHEMIA, největší provozovatel vyhledávacích systémů v České republice, vstupuje s unikátním produktem SHERLOG MAX do segmentu zabezpečení nemovitostí. Přenos poplachu nově představeného zařízení není možné znefunkčnit, jako je tomu např. u systémů s GSM, a to díky využití vlastní nezarušitelné rádiové sítě společnosti SECAR. Dalšími přednostmi SHERLOG MAX jsou mobilita, uživatelská jednoduchost, snadná instalace a nenápadnost. Na rozdíl od jiných zabezpečovacích systémů nejsou pro jeho instalaci nutné žádné stavební úpravy. Zařízení může pracovat minimálně tři měsíce na záložní akumulátor i bez zapojení do sítě.

SHERLOG MAX funguje na podobném principu jako SHERLOG pro zabezpečení vozidel, s tím rozdílem, že zákazník si jednotku instaluje sám, což je rychlé a levné řešení. Řada konkurenčních firem přeprodává cizí produkty a pro provoz a instalaci využívá externí firmy nebo zařízení pouze prodává, takže zákazník musí instalaci i případné poplachové stavy řešit sám. Komunikace v případě problémů bývá složitá. Jednotka SHERLOG MAX byla vyvinuta v SECARu BOHEMIA, který jednotku vyrábí, pronajímá a ve spolupráci se zákazníkem také provozuje. Poskytuje tedy zákazníkovi komplexní službu. Na českém trhu v současné době neexistuje podobný produkt se službami, jež nabízí SHERLOG MAX,“ říká autor MAXe Ing. Stanislav Čechrák ze společnosti SECAR BOHEMIA.

Pro koho je určen

Bezdrátové a mobilní zařízení je určeno především pro sezónní zabezpečení rekreačních objektů a pro ochranu bytů či jiných nemovitostí, například během dovolené. Své uplatnění najde také u dalších objektů, jako jsou stavby, stavební buňky, dílny, sklady, obchody, garáže nebo kanceláře. Výhodou je velmi snadná instalace, která nevyžaduje provedení žádných stavebních úprav ve střeženém objektu. Zajímavý je obchodní model, kdy si zákazník zařízení spolu se službou pouze pronajímá, což je ideální pro sezónní zabezpečení, bez investice za jeho zakoupení.

Jak funguje

Zařízení využívá k identifikaci vstupu do hlídaných prostor speciální čip. Přítomnost oprávněného čipu jednotka rozpozná na velkou vzdálenost a odblokuje se. Při opuštění hlídaných prostor se jednotka automaticky zablokuje a střeží. Ovládání systému je tedy zcela bezobslužné. Pokud je prostor narušen vstupem bez autorizačního čipu, zařízení vyšle poplachový signál do non-stop Klientského centra společnosti. Operátoři pak kontaktují majitele zařízení a v případě ostrého poplachu je zahájen výjezd a informována Policie ČR. Jednotka obsahuje duální čidlo, které zajišťuje vysokou odolnost proti falešným poplachům.

SHERLOG MAX má nenápadný vzhled, díky kterému snadno splyne s interiérovým vybavením. Jednotka je vybavena vlastním záložním akumulátorem a bez síťového napájení vydrží minimálně tři měsíce. Vybití baterie je dopředu signalizováno do Klientského centra.

Cena a dostupnost

Zařízení je možné si pronajmout od 1. 1. 2014. Cena pronájmu činí 1 950 Kč na měsíc a klesá s délkou pronájmu.

O společnosti 

Společnost SECAR BOHEMIA, a.s. úspěšně funguje od roku 1992 a pod svou vlastní značkou SHERLOG nabízí unikátní technologie pro maximální zabezpečení od vozidel a nemovitostí, přes únik médií z potrubí až po bezpečnost zásilek a osob, včetně zdraví a životního stylu. Firma má bohaté zkušenosti s vývojem hi-tech softwaru i hardwaru a zároveň s poskytováním přidružených služeb. Více na www.sherlog.cz

 

  g+   sdílet