Veletrh FSDays 2014 představí nejnovější technologie z oborů bezpečnosti

  g+   sdílet  

fs

Významná událost v oboru bezpečnosti se uskuteční na podzim v PVA EXPO Praha v Letňanech. Mezinárodní veletrh Prague Fire & Security Days 2014 (FSDays 2014) se bude konat ve dnech 16. – 20. září 2014, opět souběžně s komplexem stavebních veletrhů FOR ARCH 2014.

FSDays je pravidelným setkáním výrobců a distributorů nejnovějších trendů v oblasti protipožárních a zabezpečovacích systémů, high-tech technologií – bezpečnostních systémů, elektrických a mechanických zabezpečovacích systémů, protipožárních systémů, inteligentního bydlení a digitální domácnosti, integrovaných systémů budov, ale i bezpečnostních složek státu, nekomerčních subjektů, organizací a sdružení s odbornou veřejností.

FSDays je jediným odborným veletrhem s bezpečnostní a protipožární tematikou v ČR v letošním roce. Díky souběžnému konání s největším a nejnavštěvovanějším stavebním veletrhem FOR ARCH přináší FSDays zcela ojedinělé oborové propojení bezpečnosti se stavebnictvím. Celý komplex odborných veletrhů každoročně navštíví více než 70.000 návštěvníků.

fs i

Odborné konference na aktuální téma

Součástí veletrhu budou odborné konference, semináře a workshopy. V letošním roce budou konference probíhat během tří dnů a účastníci se mohou těšit na hlavní témata „Bezpečnostní systémy a jejich verifikace“ a dále „Dohledová centra“. Již brzy také zveřejníme třetí hlavní téma letošních odborných doprovodných programů, včetně podrobnější struktury a členění.

Nejnovější technologie z oborů bezpečnosti představí mnoho významných společností

Hned několik skvělých novinek přináší společnost RADOM. Svou premiéru bude mít zařízení dálkového přenosu z ústředen EPS či EZS – vysílač STX23A a GSM/LAN komunikátor určený pro přenosy informací

z ústředen EZS či EPS. Velmi zajímavým produktem ve vztahu k souběžně probíhajícímu veletrhu stavebních technologií FOR ARCH může být představení zařízení na vysoušení zdiva. K vidění bude stabilní hasicí zařízení FIRE JACK® od společnosti BESY CO. Firma FLAJZAR představí zařízení, která jsou výjimečná v celosvětovém měřítku a vynikají jak po stránce designu tak i technického řešení. Ať už jsou to elektronické rybářské signalizátory záběru, prvky zabezpečovací techniky, GSM komunikátory nebo výroba elektronických stavebnic a modulů. Své novinky z klíčařského sortimentu představí H&B GROUP, která zaujímá vedoucí postavení na českém a slovenském trhu v oblasti prodeje klíčů, autoklíčů a strojů na výrobu klíčů. Mezi další významné společnosti, které budou na FSDays 2014 prezentovat své novinky, můžeme uvést například ASM, CENTR PCO, ELFNET GROUP, EXPRESS ALARM CZECH, FIRETON, GUNNEBO, JABLOTRON ALARMS, ROSCH2 DIS, SIEMENS, SKANSKA, VARIANT PLUS a mnohé další.

FSDays 2014 má podporu řady významných institucí a organizací

Generálním partnerem Prague Fire & Security Days 2014 je Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm. Záštitu poskytlo Ministerstvo vnitra ČR a Ministerstvo dopravy ČR. Odbornými partnery jsou ASIS International ČR a Cech EPS ČR, dalšími partnery a spolupracujícími organizacemi jsou Asociace soukromých bezpečnostních služeb ČR, IFMA CZ, Cech mechanických zámkových systémů ČR, Městská policie Praha, Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska.

Veškeré novinky a zajímavosti týkající se FSDays 2014 jsou průběžně uváděny na stránkách www.fsdays.cz.

  g+   sdílet