Sezóna skončila. Chataři, jak dobře máte zamčeno?

  g+   sdílet  
zamky_1

Zdroj: KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group

Léto je pryč a s ním i sezóna chatařů a zahrádkářů. Jak dobře máte zabezpečenou svou chatu Vy? Pokud se spoléháte pouze na starý nebo rezavý zámek, měli byste uvažovat o lepším řešení, jinak se na jaře můžete setkat s nepříjemným překvapením v podobě vykradené chaty. Právě nyní máte poslední šanci před zimou spolehlivě zabezpečit Váš majetek. Připravili jsme pro Vás pár tipů.

Ideální pro použití na chatách i zahrádkách je visací zámek Atlantic od německého výrobce Burg Wächter. Má pevné mosazné tělo v plastovém krytu, oko z nerezové oceli a nerezavějící vnitřní mechanismus. Tento zámek je zcela odolný proti korozi a to dokonce i při působení slané vody. Díky tomu se skvěle hodí i pro venkovní použití.

Od stejného výrobce pak můžeme doporučit i petlici či bezpečnostní uzamykatelnou zástrč. Petlice i zástrč mají pozinkovaný povrch a skryté všechny otvory pro šrouby. Bezpečnost vstupu můžete zlepšit rovněž instalací přídavného zámku, které jsou často využívány právě i pro rekreační objekty. Cenově výhodné a přitom kvalitní jsou například přídavné zámky STAR.

zamky2

Zdroj: KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group

Investovat se vyplatí i do zabezpečení oken. Spolehlivou ochranu proti vloupání vypáčeným oknem Vám zajistí speciální okenní zámky WinSafe. Jsou vyrobené z tvrzené oceli a bezpečnostní panty zajišťují maximální ochranu proti páčení.

Výše uvedené i další produkty, které pomohou zabezpečit nejen Vaši chatu proti nevítaným návštěvníkům, můžete zakoupit v KLÍČOVÉM CENTRU H&B Group – www.klicovecentrum.cz. Nejen Váš dům či byt, ale také Vaše chata potřebuje kvalitní zabezpečení. Zastavte se u nás, pomůžeme Vám vybrat optimální řešení!

  g+   sdílet