Koncert Světlo pro Světlušku na Radiožurnálu i v České televizi!

  g+   sdílet  

světlo pro světlušku 2013

V sobotu 2. listopadu se bude v pražské Lucerně slavit. Tradiční, letos už 10. benefiční večer Světlo pro Světlušku nabídne jako obvykle posluchačům setkání s mnoha vzácnými hosty. Dění na pódiu vám Radiožurnál nabídne v přímém přenosu.

Benefiční večer na pomoc nevidomým se stěhuje do velkého sálu Lucerny poprvé v historii a začne ve 21.30. 80minutovým přímým přenosem provede posluchače moderátor Vladimír Kroc. A o zajímavé okamžiky tu určitě nebude nouze.

Vždyť podpořit Světlušku a popřát jí k desátým narozeninám přijdou kromě Anety Langerové, která je patronkou projektu, i další vzácní hosté, třeba Hana Maciuchová, Marie Rottrová, Marta Kubišová, Táňa Vilhelmová, Ivan Trojan, Jana Kirschner, Vojta Dyk, Eliška Balzerová, BUTY, Hradišťan nebo Bára Hrzánová.

Koncertem, který vysílá v přímém přenosu také Česká televize, provede diváky dvojice Adela Banášová a Pavel Liška. Na pódiu se jako obvykle představí i talentovaní nevidomí umělci, například sbor Canti di Praga, Kühnův dětský sbor, děti ze Školy Jaroslava Ježka a také ze Školy pro zrakově postižené na náměstí Míru.

Peníze pomohou nevidomým

Pokud byste chtěli zažít jedinečné okamžiky na vlastní kůži přímo v pražské Lucerně, vstupenky na sobotní benefici si můžete koupit v předprodeji sítě Ticketpro a Ticketstream od 300 Kč, v den konání na místě vyjdou o padesát korun dráž. Výše vstupného je dobrovolná a je příspěvkem do sbírky Světluška.

V uplynulých letech rozdělila Světluška na přímou pomoc nevidomým více než 90 miliónů korun. Během přímého přenosu mohou diváci a posluchači využít speciální call-centrum, kde se v roli operátorů vystřídají známé osobnosti, které ten večer přijdou Světlušce poblahopřát.

Pomozte i vy!

Světlušku můžete podpořit také kdykoliv v průběhu roku odesláním dárcovské SMS na číslo 87777 ve tvaru DMS SVETLUSKA (1 DMS = 30 Kč, Světluška obdrží 27 Kč), nebo ve tvaru DMS ROK VETLUSKA (každý měsíc po jeden rok se automaticky odešle jedna vaše DMS pro Světlušku). Sbírkové konto Světlušky 99999 99999/0100 je otevřené po celý rok.

Více informací získáte: Radiožurnál

  g+   sdílet