FSDays 2015 představuje novou koncepci

  g+   sdílet  

IMG_3656

7. ročník mezinárodního veletrhu nejnovějších trendů v oboru protipožární a zabezpečovací techniky, systémů a služeb PRAGUE FIRE & SECURITY DAYS 2015 (FSDays 2015) se uskuteční ve dnech 15. – 19. září 2015 v PVA EXPO PRAHA, souběžně s komplexem stavebních veletrhů FOR ARCH 2015.

Za dobu svého trvání si FSDays získalo pověst kvalitního odborného veletrhu, jehož úlohou je představovat nejnovější trendy, postupy a systémy v protipožární ochraně, zabezpečení, ostraze a ochraně objektů, systémech pro inteligentní budovy, bezpečnosti v dopravě, it a kybernetické bezpečnosti, ale i materiálně‐technického vybavení pro záchranáře.

IMG_3173

Veletrh se uskuteční ve dvou bezprostředně přiléhajících halách v samém středu letňanského výstavního areálu. Zásadní novinkou je nové členění veletrhu. Označení „FSDays BUSINESS“ ponese Hala 2D a je vyhrazena pro B2B část veletrhu – pro výrobce, dovozce, distributory, orientující se na odborného návštěvníka, kterému nové rozdělení také usnadní orientaci v areálu.

Společnosti, které chtějí na FSDays a souběžně konaném veletrhu For Arch oslovit především koncového zákazníka s bezpečnostními systémy pro domácnosti, rodinné domy, firmy,…apod. se budou prezentovat v části „FSDays HOME“, v Hale 5A. Nové koncepci veletrhu bude přizpůsobena i reklamní kampaň a direct mail pozvánek.

IMG_3080

Díky synergii s veletrhem FOR ARCH přináší FSDays zcela ojedinělé oborové propojení bezpečnosti se stavebnictvím, navíc v moderních, kvalitních a velkorysých prostorách největšího pražského veletržního areálu. Nabízí vysokou koncentraci odborné veřejnosti (v jeden okamžik, na jednom místě) a to nejen z oborů bezpečnosti a stavebnictví. Pro letošní ročník připravuje organizátor společnost Mascotte s.r.o. zajímavé odborné konference, semináře a workshopy, reagující na aktuální témata z oboru bezpečnosti, která v současnosti doslova „hýbou“ světem, ale i nanejvýš aktuální témata bezpečnosti v České republice.

Hlavní téma veletrhu: „BEZPEČNÁ ŠKOLA“

Nedílnou součástí veletrhu je soutěž o nejlepší exponát FSDays AWARD.

2. uzávěrka přihlášek: 31. 5. 2015/ více informací získáte ZDE

FSD_logo 2015

 

  g+   sdílet