Dialog Media partnerem mezinárodní soutěže Cena kreativních hrdinů

  g+   sdílet  

Agentura Dialog Media se stala mediálním partnerem mezinárodní soutěže Cena kreativních hrdinů.  První dva ročníky soutěže proběhly v Nizozemsku, Česká republika je první zahraniční zemí, kde se prestižní mezinárodní ocenění Creative Heroes Award, česky Cena kreativních hrdinů, bude udělovat. Soutěž organizuje Nizozemsko-česká obchodní komora a k jejím dalším partnerům patří ŠKODA AUTO, ING, Impact Hub či NN.

Dialog Media video tym ve SKODA AUTO

Cena kreativních hrdinů se zaměřuje na kreativitu, jejímž výsledkem je hmatatelné řešení v podobě fyzického komerčního produktu, digitálního produktu, služby, budovy nebo skupinového hnutí. Nominované bude hodnotit porota složená ze sedmnácti kreativních profesionálů a podnikatelů. „Naším posláním je spojovat lidi a vytvářet udržitelný pozitivní dopad na lidi, společnost a životní prostředí. Program Creative Heroes Award je dokonalým prostředkem, jak toho dosáhnout napříč odvětvími v České republice,“ říká Bastiaan Brouns, ředitel pořádající Nizozemsko-české obchodní komory.

Soutěžící se utkají v pěti kategoriích: přínos na osobní úrovni, tedy pro jednotlivce či skupinu, přínos na místní úrovni, tedy pro menší sociální strukturu, přínos na regionální úrovni, národní úrovni a mezinárodní úrovni. Slavnostní udílení Ceny kreativních hrdinů se uskuteční 14. října 2021 v konferenčních prostorách ŠKODA Muzeum v Mladé Boleslavi.

„Jsme velmi potěšeni, že nás organizátoři oslovili ohledně spolupráce na prvním ročníku této prestižní soutěže, protože sami považujeme kreativitu za klíčovou hodnotu, kterou tvoříme spolu s klienty. V případě Ceny kreativních hrdinů konkrétně zajišťujeme mediální a PR poradenství, video služby a fundraising,“ sdělil Stanislav Perkner, obchodní ředitel Dialog Media.

Více informací o soutěži najdete zde: cenakreativnichhrdinu.cz

 Mediální a kreativní agentura Dialog Media zahájila činnost na českém trhu v roce 2012. Ryze česká agenturu se sídlem v Praze poskytla své nápady, služby a zkušenosti desítkám českých a nadnárodních klientů v oblasti kreativy, tvorby strategií, nákupu médií, PR, eventů a online služeb.  Programový a obsahový tým Dialog Media zároveň vytvořil online platformu Pohled z vlaku, která zaznamenala 30 milionů zhlédnutí, a to bez jediné koruny na propagaci. Také disponuje kompletně vybaveným video studiem. Dialog Media je aktivní v oblasti CSR, mj. je hlavním organizátorem tradičního benefičního Festivalu na zelené louce, dlouhodobě podporuje osvětový program Ty to zvládneš a další.  

 

  g+   sdílet