Prague Fire & Security Days 2014

  g+   sdílet  

IMG_7363

6. ročník mezinárodního veletrhu nejnovějších trendů v oboru protipožární a zabezpečovací techniky, systémů a služeb – FSDays, pro obory FIRE&SECURITY, IT PROTECTION, SAFE TRAFFIC, RESCUE PRAGUE a INTELIGENTNÍ BYDLENÍ, se uskuteční ve dnech 16. – 20. září 2014 v PVA EXPO PRAHA, opět souběžně s komplexem stavebních veletrhů FOR ARCH 2014.

„Po dvou úspěšných a mimořádně pozitivně hodnocených ročnících, pořádaných souběžně s nejnavštěvovanějším stavebním veletrhem v ČR, FOR ARCH, je další pokračování FSDays v PVA EXPO PRAHA logickým a dnes již tradičním krokem,“ říká Aleš Beneš, ředitel veletrhu FSDays a organizující společnosti Mascotte s.r.o. FSDays 2014 tak navazuje na prvotní myšlenku a dlouhodobou koncepci veletrhu, kterou je zcela ojedinělé oborové propojení bezpečnosti se stavebnictvím, navíc v moderních, kvalitních a velkorysých prostorách největšího pražského veletržního areálu, vhodného pro prestižní prezentaci nejnovějších bezpečnostních systémů zástupců jednotlivých světových značek.

IMG_7498

Umístění všech společností, které budou na tomto výstavním komplexu prezentovat protipožární a zabezpečovací techniku, systémy a služby bude opět pod jednou střechou, a to v samém „centru dění“ – uprostřed celého výstavního areálu v hale 2D, v blízkém sousedství firem z příbuzných oborů ‐ elektro a digitální domácnosti.

IMG_7296

Několik významných dat FSDays 2014: 

  • jediný veletrh s bezpečnostní a protipožární tematikou v ČR v letošním roce
  • vysoká koncentrace odborné veřejnosti (v jeden okamžik, na jednom místě) nejen z oborů bezpečnosti a stavebnictví….
  • mimořádná příležitost pro efektivní prezentaci na několika oborově příbuzných projektech
  • atraktivní odborné doprovodné programy a konference
  •  soutěž o nejlepší exponát FSDays AWARD 2014
  • FSDays Business Dating – přímé propojení vystavovatelů a návštěvníků veletrhu
  • umístění veletrhu v samém centru celého výstavního komplexu FOR ARCH 2014
  • více než 70.000 návštěvníků celého komplexu odborných veletrhů

Za dobu svého trvání si FSDays získalo pověst kvalitního odborného veletrhu, jehož úlohou je představovat nejnovější trendy, postupy a systémy v protipožární ochraně, dále pro zabezpečení, ostrahu a ochranu objektů, systémy pro inteligentní budovy, ochranu dat a informací, bezpečnost v dopravě, kybernetickou bezpečnost, ale i možnosti materiálně ‐technického vybavení pro záchranáře a prostředků pro zvýšení bezpečnosti státu.

1. uzávěrka přihlášek je 28. 2. 2014

Zdroj: www.fsdays.cz

  g+   sdílet