Profil firmy

Kanaco, spol. s r.o.

Společnost KANACO, spol. s r.o. působí na trhu v oblasti prodeje a montáží zabezpečení vozidel a autodoplňků již od roku 1992. V našem autorizovaném montážním středisku pracujeme kvalitně a diskrétně. Poradíme vám vhodný a efektivní způsob zabezpečení nebo kombinaci zabezpečení.

Vedle nezbytného mechanického zabezpečení vozidel s blokací řadící páky – jinak známého jako zámek řadící páky, zabezpečení řadící páky či zamykání zpátečky značek DEFEND LOCK, DEFEND MATIC, CONSTRUCT a SAFETRONIC najdete v naší nabídce vedle zámku řazení i zámek pedálů BULLOCK Excellence nebo zámek volantu BULLOCK Defender. Dalším revolučním řešením zabezpečení auta proti krádeži je elektromechanické zabezpečení s možností kombinace blokace zámku kapoty a nezávislého imobilizéru DEFEND HOOK. Jistým předpokladem, že se se svým vozidlem opět shledáte, je kvalitní autoalarm JABLOTRON. V naší nabídce najdete nezávislý imobilizer samotný či v kombinaci s mechanickým zabezpečením, autodoplňky jako centrální zamykání, dálkové ovládání, montáž skrytého vypínače blokace motoru a doplňkové senzory k autoalarmům. Připojištění vozidel Defend Gap Perfect je vynikající pojistný produkt, který Vám garantuje vyplacení finančního rozdílu mezi kupní cenou vozu a plněním pojišťovny v případě totální škody (havárie, odcizení).

Defend Locator je špičkový satelitní systém sledování vozidel, který zajišťuje nepřetržitou kontrolu nad vozidlem. Systém v pravidelných třísekundových intervalech odesílá GPS polohu pohybujícího se vozu na server, kde jsou data v reálném čase zpracována.

Reakcí na poptávku vás zákazníků jsme rozšířili nabídku o další prodej a montáž doplňků: HandsFree do auta dnes již s nezbytnou Bluetooth technologií (značek PARROT a NOKIA) pro bezpečné telefonování ve vozidle – aktualizaci handsfree do auta Parrot verzí provádíme na počkání. Rovněž nabízíme handsfree do auta v autoradiu,  a handsfree do auta příslušenství. Parkovací systémy, světla pro denní LED svícení, antiradary Beltronics - detektory radarů, autorádia Pioneer, Sony, Kenwoood, Beat a multimédia do auta, tažné zařízení Westfalia, Brink, Thule, Hook, Gália, zařízení pro monitorování vozidel - černé skříňky – kamery do auta a další  za výborné ceny. Dalším prvkem zabezpečení cenností ve vozidle je autotrezor.

Naše firma je dlouhodobým partnerem velkoobchodu STUALARM IMPORT, s.r.o. s největším sortimentem CAR AUDIO & GSM příslušenství v České republice.

kontakt

Pobočka Praha 5
Radlická  19
Praha 5 15000
tel: 251 551 169
tel: 777 32 63 63
tel: 608 82 81 81