Profil firmy

ÚAMK, a. s.

ÚAMK je ryze českým poskytovatelem asistenčních služeb s největší tradicí v poskytování asistenčních služeb v České republice s přímým napojením na mezinárodní sítě prestižních automotoklubů sdružených v sítích FIA (Fédération Internationale de L´Automobile) a ARC Europe, prostřednictvím, kterých zajišťuje kvalitní asistenční služby kdekoliv v Evropě i ve světě.

Předností těchto sítí, resp. partnerů z řad automotoklubů je mnohaletá zkušenost s opravami vozidel na silnici a disponibilita vlastními zásahovými vozidly, která zlidověla pod označením „žlutí andělé“ díky výraznému žlutému označení zásahových vozidel napříč zeměmi. Spolupráce v rámci těchto mezinárodních sítí je pravidelně auditována a ověřována s cílem poskytovat celosvětově vysoký standard poskytovaných služeb.

Odkaz na motoristické aktivity, ke kterým se ÚAMK hrdě hlásí, sahají až do roku 1904, kdy byla na našem území založena první motoristická organizace. Po roce 1990 byl ÚAMK prvním subjektem, který v České republice zavedl asistenční služby pro širokou motoristickou veřejnost v podobě jak je známe dnes vč. zavedení tzv. „značkové asistence“, kterou poskytujeme pro přední světové automobilky.

ÚAMK se po celou dobu své existence stará o komplexní servis v oblasti mobility a cestování. Všem motoristům nabízí kvalitní asistenční služby, dopravní a turistické informace, dálniční známky, výuku v autoškolách, opravy vozidel v servisu a zapůjčení náhradních vozidel.

V oblasti značkových asistencí je ÚAMK největším poskytovatelem v České republice, s více než 20 lety zkušeností při spolupráci s předními výrobci a importéry automobilů, leasingovými společnostmi, finančními institucemi, autobazary a správci vozových parků. Každému z našich klientů poskytujeme komplexní kvalitní služby nastavené dle individuálních požadavků, potřeb a pod jeho značkou. Samozřejmostí služby je zabezpečení nepřetržitého provozu dispečinku 24 hodin denně, 365 dní v roce, zabezpečení technických, organizačních a poradenských služeb doma i v zahraničí a především úzká spolupráce s autorizovanými nebo preferovanými servisními partnery klienta.

Bezplatný telefon: 1230

kontakt

Pobočka Praha 4
Na Strži 9/1837
Praha 4 140 02
tel: 1230
tel: 420 261 104 111