Profil firmy

Alarm KFS , s.r.o.

Tým Alarm KFS , s.r.o. se již několik let těší oblibě u svých zákazníků, protože neposkytuje pouze  kvalitní techniku, ale svým zákazníkům poskytuje kvalitní servis služeb spojený s instalací a provozem bezpečnostní elektrotechniky týmem odborníků.

Servisní podmínky

Servis a veškeré dodávky Vám v rámci tohoto řešení zajišťuje naše firma Alarm KFS. Během záruční doby Vám garantujeme odstranění vad od nahlášení do 24h na naše náklady. V naléhavých případech tuto lhůtu zkracujeme až na 8 hodin (dle rozsahu poruchy). V individuálně nutných případech lze i tuto dobu smluvně zkrátit a to až na 3 hodiny. Toto je možné právě díky trojímu servisnímu krytí klienta.

Pozáruční servis

Pozáruční servis Vám zajišťuje naše firma Alarm KFS po dobu 10let od ukončení montáže. Můžeme také spolu uzavřít oboustranně výhodnou dohodu o pozáručním servisu a tím Vám budeme za paušální dohodnutý poplatek provádět servis a požadované změny v konfiguraci programu všech systémů nebo telekomunikačních rozvodů.

Jsme velmi rádi, že naši klienti o nás mluví jako o profesionálech a budeme si velmi vážit i toho, když mezi takové klienty budete patřit také.

6 aaa005 4 showthumb.php 3 5

Na profesionální instalaci kamerových a zabezpečovacích systémů společností Alarm KFS s.r.o se můžete podívat v tomto videu pořízeném portálem SVĚT V BEZPEČÍ www.svetvbezpeci.cz

kontakt

Pobočka Kolín
Ovčárecká 312
Kolín 28000
tel: 605299275
tel: 739571139
fax: 321740413